Keith Keller

Któż z nas nie marzy o pięknym, nowym i błyszczącym samochodzie, który oprócz przewiezienia nas z jednego miejsca w drugie, będzie również doskonale się prezentował? Znawcy tematu powiadają, że takie rzeczy to w nowym, salonowym egzemplarzu. Nie zgodzę się z tym twierdzeniem, ponieważ dzisiejszy poziom wiedzy i zaawansowanych technologicznie kosmetyków, pozwala niemożliwe uczynić możliwym.
Oczywiście żadne studio detailingowe nie sprawi, że po opuszczeniu auto spa, kilku letni samochód stanie się nowym autem, bo takie cuda są zwyczajnie niewykonalne, ale w większości autodetailingowych spa, samochód odzyska dawny blask.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
Codzienne użytkowanie samochodu sprawia, że jest on narażony na wiele niekorzystnych czynników, takich jak deszcz, który sprawia, że na niezabezpieczonej karoserii zaczną pojawiać się ogniska rdzy, a tapicerka zacznie nabierać wilgoci, tracąc swój blask, lub słońce, które sprawi że tapicerka będzie płowieć, a karoseria stanie się szara. Do tego pośniegowe błoto z dodatkiem wszechobecnej soli drogowej, plus drobinki asfaltu i wszelkich innych niechcianych dziwności, i mamy gotowy przepis na tragedie. Ale nie musisz się martwić, ponieważ jest kilka zabiegów które sprawią, że lakier odzyska dawny blask, a wnętrze stanie się jak nowe.
Oferowane przez nas usługi autodetailingu, to między innymi korekta lakieru i nakładanie wosku klasy Premium, lub dekontaminacja, czyli chemiczne czyszczenie karoserii – a wszystko po to, by samochód odzyskał dawny blask, a także po to, żeby był doskonale zabezpieczony przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Więc jeśli chcesz zobaczyć jak dzieje się Magia, musisz nas koniecznie odwiedzić, i skorzystać z naszych usług.

Shopping Cart